In dui magna

Fuzje i przejęcia (M&A)

Due Diligence

 

Nasza Kancelaria służy wsparciem przy szczegółowej i dogłębnej analizy przedsiębiorstwa (Due Diligence), które może być przedmiotem przyszłych inwestycji. Gromadzenie i analiza danych wykonywanych w ramach Due Diligence jako proces przedinwestycyjny  dokonywany przed transakcją nabycia udziałów lub akcji, całych przedsiębiorstw lub ich zorganizowanych części. Due Diligence może poprzedzać decyzje o łączeniu, podziale, przekształceniach podmiotów gospodarczych oraz inwestycje o charakterze kapitałowym.

 

Nasza Kancelaria przy wsparciu współpracujących z nami audytorów i biegłych rewidentów pozwala kompleksowo przygotować i przeprowadzić:

 

Fuzje

 
Nasza Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę w zakresie fuzji i przejęć (M&A). Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie przy transakcjach M&A, począwszy od etapu przygotowania, przez negocjacje, aż po zakończenie transakcji. Nasi specjaliści służą również pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z transakcją oraz reprezentują klientów przed sądami i organami administracji publicznej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną i profesjonalną obsługę dopasowaną do potrzeb Klientów.

Przejęcia

 

Nasz zespół wspiera swoim doświadczeniem proces przejęć podmiotów gospodarczych. 

Nasze działania dla strony kupującej lub sprzedającej biznes, obejmują między innymi analizy rynkowe, tworzenie strategii, reprezentowanie klienta w procesie negocjacji oraz kompleksową obsługę prawną transakcji.

Przekształcenia (łączenie i dzielenie spółek)

 
Kancelaria Prawna radcy prawnego Dariusza Brodeckiego służy profesjoinalną pomocą w zakresie łączenia i dzielenia spółek. Nasz zespół składający się z doświadczonych radców prawnych posiada doświadczenie w doradztwie przy procesach łączenia i dzielenia spółek, począwszy od etapu przygotowania, przez negocjacje, aż po zakończenie procesu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną i profesjonalną obsługę przy procesie przekształcenia spółek.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napis do nas!